top of page

במבוקו שילוב של מצעים יוקרתיים ואיכות חיים

בשנים האחרונות חלה עלייה מתמדת באיכות החיים שלנו הנובעת בעיקרה משיפורים טכנולוגים. גם עולם כלי המיטה הוא חלק מהשינוי הזה וכיום הוא מציע מצעים יוקרתיים יותר, אך במחירים נוחים מתמיד. בבמבו.קו אנחנו מציעות שילוב ייחודי של איכות חיים ובדים נעימים. כמותג שמייצר מוצרי טקסטיל, אנחנו עושים את כל המאמצים כדי לאפשר ללקוחותינו ליהנות מלילות ורודים ומלטפים והדרך הטובה ביותר שלנו להבטיח זאת היא על ידי בחירת חומרי הגלם הטובים ביותר. במקרה שלנו מובן שמדובר על במבוק.


ממצעים יוקרתיים ועד פיג'מה לנשים - בדי במבוק כובשים את העולם

תחום הוולנס מדבר על כך שאנחנו לא צריכים להסתפק רק בעבודה וניסיון לרדוף אחרי החיים. במקום זאת צריך לאפשר לעצמנו לעצור, לנשום עמוק וליהנות מהרגע. מי שחושב שמדובר על מונחים של עולם השאנטי, אז רק נגיד שלאחרונה יותר ויותר חברות הייטק וארגוני ענק פונים לעולם הוולנס ומציעים לעובדיהם סדנאות מיינדפולס והעצמה אישית כדי לממש את הפוטנציאל האישי שלהם. אבל איך כל זה מתחבר למצעים יוקרתיים ופיג'מה לנשים? התשובה היא במבוק.


לאורך כל שעות היממה אנחנו מוקפים בבדים. החל מהרגע שאנחנו קמים ומתלבשים בהם בבוקר ועד הרגע שאנחנו מתכסים בהם בלילה בעודנו הולכים לישון. לא רבים מאיתנו עוצרים לחשוב על ההשפעה שיש לבדים על איכות החיים שלנו, אבל מסתבר שיש קשר הדוק. אנחנו רוצות להתחיל דווקא מלדבר על השינה שלנו, בעיקר כי היא מכתיבה לנו את כל איכות היום שלמחרת. גוף האדם זקוק לשינת לילה טובה כדי שנוכל לנוח ולטעון את האנרגיה שלנו במלואה. מחקרים גילו כי איכות המצעים קשורה באופן ישיר עם איכות השינה שלנו וכי ככל שנישן במצעים פחות איכותיים, כך נישן פחות טוב ונקום בבוקר עייפים יותר.


בדי במבוק היו בעבר סוד שידוע רק לחוקרי המזרח הרחוק, אך בעקבות הדרישה של המערב לשיפור איכות השינה הסוד יצא החוצה והיום הוא נחלת הכלל. מצעי במבוק נחשבים למצעים יוקרתיים בעיקר בשל התכונות האינהרנטיות שיש לבד הבמבוק והן אלו שהפכו אותו לפופולארי ביותר בעולם. כשאנחנו אומרים שהוא פופולארי אנחנו לא מתכוונות לסתם, מדובר על חומר גלם שנמצא היום בכל דבר – פיג'מות לנשים, מגבות רחצה, מצעים ובעוד המון מוצרים.במבוקו שילוב של מצעים יוקרתיים ואיכות חיים


אבל מה הופך את מצעי הבמבוק למצעים יוקרתיים?

אמרנו שתכונות הבמבוק הן אלו שהופכות את המצעים שמשתמשים בו למצעים יוקרתיים, אבל לא אמרנו מה בדיוק אותן התכונות והחלק הזה של המאמר מוקדש בעיקר לכך.


· רכות – הדבר החשוב ביותר כדי להגדיר מצעים כיוקרתיים היא הרכות והנעימות של הבד. בדי במבוק נחשבים על פי רוב לנעימים יותר ממשי ועל פי כך הוכתרו מצעי במבוק למצעים הנעימים ביותר שיש בשוק היום. אבל הדבר המדהים באמת הוא שככל שמשתמשים ומכבסים את המצעים יותר, כך הנעימות והרכות גוברת.

· ספיגה – אנחנו אומנם לא ילדים קטנים שצריכים לפחד מנזילות לילה, אבל זיעת לילה היא דבר לא נעים גם כן שרבים סובלים ממנו. ביכולתם של מצעי במבוק לספוג בערך 60% יותר נוזלים מאשר מצעי כותנה, מה שהופך אותם למצעים הסופגים ביותר שאנחנו מכירות.

· היפו-אלרגניות – לצמח הבמבוק ישנן כמה תכונות מדהימות שמסייעות לו לצמוח ולשגשג, מדובר על תכונות היפו-אלרגניות טבעיות ולעובדת היותו דוחה חיידקים טבעי. לשמחתנו, התכונות האלו נשמרות גם לאחר עיבוד הצמח לבד ובזכות כך מצעי במבוק הם היפו אלרגניים ונחשבים למושלמים לאלו שסובלים מאלרגיות או רגישות בעור.

· טמפרטורה קבועה – מבנה סיב הבמבוק הוא כשל צינור חלול, דבר המאפשר לאוויר לנוע בחופשיות בתוכו ובכך הוא מייצר מעין שכבת מגן על מי שמכוסה על ידי שמיכת במבוק. אז מה זה אומר בתכל'ס? שבדי במבוק הם בחירה מושכלת לחורף, לקיץ, לסתיו ולאביב.

· התייבשות מהירה – בזכות אותו מבנה צינורי בדי הבמבוק מסוגלים להתייבש במהירות גבוהה יותר מכל בד אחר. מה שכמובן הפך אותן לבחירה מועדפת בייצור של מגבות איכותיות.


אצלנו בבמבו.קו תמצאו מגוון עצום של מוצרים העשויים מבדי במבוק אורגני והם אולי נחשבים לאיכותיים, אבל תמצאו שהמחירים שלהם שווים את עצמם בזהב בזכות האיכות שלא תוכלו לוותר עליה לאחר שתתנסו בה. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר בכל אמצעי ונשמח לענות על שאלות ותהיות בנוגע לבדי במבוק.

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Bình luận


bottom of page