נעים להכיר, אני שלומית כוחיי – הבעלים של Bamboo & Co

נעים להכיר, אני שלומית כוחיי – הבעלים של Bamboo & Co

Shlomit.jpg

הסיפור שלי ושל Bamboo & Co התחיל בעקבות משבר האקלים שפוקד את כדור הארץ שלנו בשנים האחרונות. 

 

כל מה שקורה בעולם הוביל אותי לחשוב שחייבות להיות אלטרנטיבות למוצרים שאנחנו משתמשים בהם על בסיס יומיומי, חייבת להיות דרך אחרת . הרי לא הגיוני שייצור טקסטיל פוגע כל כך בסביבה. אז הסתובבתי, חקרתי ומצאתי את בדי הבמבוק! נחשפתי לתהליך אורגני, אקולוגי מדהים, שאינו פוגע בסביבה- עיבוד והפיכת עץ קשיח וחזק לבד רך, גמיש ונעים למגע.

ככל שהמשכתי לחקור את תכונות בד ואחרי הרבה ניסיונות הגענו למוצר מדהים! 

כך התחיל הסיפור שלי ושל המותג שהקמתי, Bamboo & Co.

גילינו שהבמבוק הוא היפואלרגני ואנטי בקטריאלי ולכן הוא מושלם לתינוקות ובעלי עור רגיש. הסיבים של הבמבוק הם דקים וחלולים ונראים ממש כמו צינור, מה שהופך את מצעי הבמבוק לשכבה מבודדת באופן טבעי שעוזרת לשמור על טמפרטורת הגוף לאורך כל השנה – מצעי הבמבוק מצננים בקיץ ומחממים בחורף. הבמבוק גדל בצורה טבעית, ללא כימיקלים - רק מים. הוא ממשפחת הדשאים, ולכן גם קצב הצמיחה שלו מהיר מאוד.

הבדים מיוצרים בסין, אך העיצוב והתפירה נעשים בישראל. הייצור בישראל מאפשר לי לעקוב מקרוב אחר כל התהליך, ולא פחות חשוב, לעודד יצירה ישראלית :)  המוצרים הכל כך נעימים שלנו מאפשרים לך להיות טובה גם לעצמך וגם לכוכב שלנו. הקמתי את החנות מתוך תחושת שליחות, אהבה ודאגה לסביבה וידיעה שלכל אחד מאיתנו יש חלק בשימור הסביבה שהיינו רוצים להוריש לילדינו.

אם נעבור לייצר מוצרים מבמבוק ונשמור על העצים הדברים יכולים להיראות אחרת.

הקמתי את החנות מתוך תחושת שליחות, אהבה ודאגה לסביבה וידיעה שלכל אחד מאתנו יש חלק בשימור הכוכב שהיינו רוצים להוריש לילדנו.

אני מחכה לכן ולכם בסטודיו הקסום שלנו, ברחוב ביאליק 45 רמת השרון, ומזמינה את כולכם להצטרף למועדון החברים שלנו שיעניק לכם הנחות והפתעות על מוצרי הבמבוק הטבעיים והרכים שלנו.
 
הצטרפו אלינו >>

Be Good To Yourself, Be Good To The Planet. 

ברכישה מעל 10,000 ש"ח תינתן 50% הנחה