top of page

כיצד נשתמש בטקסטיל לעיצוב חלל הבית?

עיצוב פנים זה האחד הדברים האהובים ביותר עלינו בבמבו.קו. האפשרויות הבלתי נגמרות שעומדות בפנינו כדי להשפיע ולשנות את הנראות ואת התחושה הכוללת של הבית הן עצומות ומרגשות. במיוחד אחרי השנה האחרונה שבילינו בביתנו הרבה יותר מכפי שדמיינו שנבלה בו, זה הזמן לרענן ולחדש את עיצוב חלל הבית. אבל בניגוד לכל הטיפים שתשמעו על עיצוב פנים ותכנון מחדש של הבית, אנחנו רוצים להציע נקודת מבט רעננה ואחרת. אנחנו רוצים להציע לכן את האפשרות לעצב את הבית בעזרת מוצרי טקסטיל לבית שיעזרו לעצב בקלות ובחיסכון כלכלי מהותי מאשר עיצוב מאסיבי הכולל שבירת קירות או רכישת רהיטים חדשים. בכלל, אחרי שנה אפורה ומוזרה, לא הגיע הזמן להכניס צבע לחיים? אז המשיכו לקרוא וקבלו מדריך מקוצר שיגלה כיצד אפשר להשתמש בטקסטיל לעיצוב חלל הבית.


לבן או צבעוני? כל סוגי הטקסטיל לבית יכולים להיות נפלאים לעיצוב

זה נכון שסדינים לבנים, ובכלל מוצרי טקסטיל לבנים, משדרים באופן הבוהק ביותר טוהר וניקיון. אך הבעיה הגדולה עם ה


צבע הלבן היא שהוא נוטה לתפוס לכלוך ודורש ניקיון מאסיבי ותדיר. אנחנו לא רוצים לכפות עליכן להיות עבדים של ניקיון הבית, לכן אנחנו לא בהכרח נדבר על הצבע של המוצר, אלא יותר על המהות. השימוש בבדים וטקסטיל כאלמנט עיצובי מאפשר ביצוע מהפך מהיר בבית, גם אם הדבר אומר שאנחנו רק מוסיפים נקודות של צבע לחלל או משנים לחלוטין את כל העיצוב. מה שהכי חשוב זה לזכור שהחלל שאנחנו מעצבים אמור בראש ובראשונה לשמש אותנו למרות שהות, חשוב לשמור על חלל שיאפשר שהות ממושכת ונעימה.

אנחנו אוהבים מאוד למשל לעצב את חדר השינה על ידי חידוש של השמיכה והמצעים. רק נסו לדמיין שנייה את ההבדלים בין חדר שינה שכל המצעים ומוצרי הטקסטיל בו עשויים מסאטן או משי, לעומת התחושה שתהיה לכן אם תיכנסו לאותו חדר שינה אך הוא יהיה מעוצב בכותנה ובמבוק. ואם כבר אנחנו מדברים על במבוק אז בואו ונמשיך את הקו הזה, על ידי בחירה בשמיכת במבוק מעוצבת אפשר לא רק להחדיר חיים ויופי לעיצוב של חדר השינה, אלא ממש לתרום לאיכות השינה שלנו. אחד הדברים החשובים ביותר שנוכל להמליץ עליו אם בוחרים טקסטיל ובדים שאמורים להיות גם על תקן עיצוביים, אך גם על תקן פרקטי, זה שהפרקטיקה חשובה יותר מהנראות. מה אנחנו אומרים למעשה? שאם למשל החלטתן לרכוש סדינים הם צריכים קודם כול להיות נעימים ואיכותיים לשינה עוד לפני שהם יפים ומתאימים לעיצוב הרצוי.

טקסטיל לבית כאלמנט עיצובי

טיפים לעיצוב הבית בעזרת טקסטיל

 • יש הרואים במוצרי טקסטיל כפריט האחרון שרוכשים בעת עיצוב הבית, או אולי כתוספת נחמדה. אבל חשוב להבין כי הרבה פעמים דווקא מוצרי הטקסטיל לבית יכולים להוות את ההשראה לעיצוב כולו, הם יכולים להיות הבסיס לפלטת הצבעים של החדר או אפילו לקבוע לנו עובדות לגבי דברים שחשובים לנו מבחינה עיצובית.

 • אל תזניחו את עיצוב חדר המקלחת. בחירה בזוג מגבות איכותיות ומעוצבות ישדרגו כל חלל בצורה פשוטה ולא מתאמצת.

 • ערבבו בין דוגמאות ולא צבעים. נסו לשמור על פלטת צבעים תואמת לאותו החדר, אך אל תפחדו לשבור את העיצוב עם שילובים של בדים בעלי דוגמאות שונות הנשענות על אותם הצבעים.

 • התייחסו בראש ובראשונה לנעימות של הבד ולא למראה שלו.

 • שמרו על מוטיב מרכזי אחד לכל חלל, אל תשתגעו ותציפו את החלל ביותר מידי דברים שרבים על תשומת לב.

 • שילובים של דוגמאות דרמטיות עובדים נהדר עם דוגמאות גאומטריות, השילוב של הברור והאבסטרקטי יוצר שלם הגדול מסך חלקיו.

 • אם אתן משתמשות בווילונות אז תלו אותם הכי גבוה שאפשר ואל תתנו להם להגיע לרצפה, זה יעניק לחדר תחושה גדולה יותר מכפי שהוא באמת.

 • שטיח יכול לעשות את כל העיצוב של החדר.

 • אל תשכחו שסלון וחדרי ילדים חייבים מקומות אחסון.

 • אל תפחדו להעמיס בכריות, אך זכרו כי חשוב שגם יהיה נוח לשבת.

 • לפעמים מעט מידי יכול להיות מספיק, אך יותר מידי יכול לגרוע.

אז אל תחכו לרגע האחרון והתחילו לתכנן את עיצוב ביתכם כבר היום. אנחנו בבמבו.קו מציעים לכן מגוון עצום של מוצרי טקסטיל העשויים במבוק אורגני ואיכותי שישפר את חווית השימוש שלכן מכל מוצר שהכרתן עד היום. בין שמדובר על מגבות או שמיכות, מוצרי הבמבוק שלנו הם דבר שלא חווייתן לפני כן. לא מאמינות? בואו לבקר אותנו בחנות שלנו ברמת השרון והרגישו את ההבדל בעצמכן.


0 תגובות

Comentários


bottom of page